جراح بینی در لرستان

 

جراح بینی در لرستان می تواند با تجربه و مهارت چند ساله خود تمامی ایرادات بینی را به ساده ترین شکل تغییر دهد. به طور معمول تمامی افراد که به دنبال بهبود وضعیت ظاهری بینی هستند ابتدا بایستی به دنبال دکتر خوب عمل بینی در خرم آباد باشند که بتواند تمامی انتظارات شما را از نتیجه نهایی برآورده کند. دکتر آتوسا طهماسبی بهترین جراح بینی خرم آباد متن را آماده کرده است که شما بتوانید به درستی روند انتخاب را پیش ببرید و از عمل بینی تجربه ای بی نظیر داشته باشید.

جراح بینی در لرستان

 

انتخاب جراح بینی برای افرادی که قصد عمل جراحی زیبایی بینی را دارند بسیار حائز اهمیت می باشد به همین منظور در این مقاله می خواهیم به آن بپردازیم.

 • از آن جا که جراحی زیبایی بینی یک عمل اورژانسی محسوب نمی شود پس فرد زمان کافی برای انتخاب بهترین جراح بینی در لرستان یا سایر شهرها را دارد.
 • برای انتخاب یک جراح بینی خوب می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
 • پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.
 • در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را به جراح بینی مورد نظر بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.
 • برای اطمینان از انتخاب خود نمونه کارهای جراح بینی مورد نظر را مشاهده نمایید.
 • برای مشاهده نمونه کارهای دکتر آتوسا طهماسبی می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

اهمیت انتخاب جراح بینی چیست؟

اگر افراد جراح بینی خود را به درستی انتخاب نکنند ممکن است از نتیجه جراحی بینی به دلایل مختلف مانند رفع نشدن کامل قوز بینی ، بیش از اندازه کوچک و سربالا شدن بینی و غیره رضایت نداشته باشند که در این صورت باید تا یکسال صبر کنند تا برش های ایجاد شده در جراحی بینی اولیه بهبود یابد و بعد از آن برای جراحی بینی ترمیمی مراجعه کنند.

جراحی بینی در لرستان

پس از اینکه جراح بینی خود را انتخاب کردید بهتر است اطلاعاتی درباره جراحی بینی داشته باشید.

جراحی زیبایی بینی بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.

 • بینی استخوانی به بینی گفته می شود که پوست نازک و اسکلت محکم داشته باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند می توانند در جراحی بینی استخوانی مدل بینی فانتزی ، طبیعی و غیره را انتخاب کنند و نتیجه مطلوبی را به دست آورند.
 • بینی گوشتی به بینی گفته می شود که پوست ضخیم و اسکلت ضعیف داشته باشد، معمولا بهترین جراح بینی به افرادی که دارای این نوع بینی هستند توصیه می کند برای به دست آوردن نتیجه ایده آل از جراحی بینی گوشتی مدل بینی طبیعی را انتخاب کند.

 

جراح بینی در لرستان

 

انواع روش های جراحی زیبایی بینی

برای انجام جراحی بینی جراح بینی با توجه به مهارت خود یکی از روش های جراحی بینی باز یا جراحی بینی بسته را انتخاب می کند.

 • در جراحی بینی به روش باز جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می نماید.
 • اما در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

برخی از افراد گمان می کنند با انتخاب بهترین جراح بینی در لرستان نتایج درخشانی از این جراحی زیبایی برای آن ها حاصل خواهد شد در صورتی که دکتر عمل بینی خرم آباد به تنهایی متضمن حاصل شدن نتایج مطلوب از عمل جراحی بینی نیست. با اینکه میزان مهارت و تجربه جراح بینی تاثیر بسیار زیادی در رضایت بخش بودن نتیجه جراحی بینی دارد اما برای دستیابی به این هدف باید بعد از جراحی مراقبت ها و دستورالعمل هایی را نیز رعایت نمایید که ما در ذیل به تعدادی از مهم ترین آن ها اشاره نموده ایم.

 • از خوردن و آشامیدن به مدت 4 ساعت جداً اجتناب نمایید.
 • در صورت احساس تشنگی بعد از گذشت 4 ساعت می توانید کمی آب یا آبمیوه طبیعی و تازه میل نمایید.
 • به هیچ عنوان در روزهای ابتدایی غذاها و میوه جات سفت میل نکنید زیرا هضم این غذاها نیازمند جویدن زیاد است و چون بینی هنوز در موقعیت جدید خود ثابت نشده است جویدن زیاد موجب تحت تاثیر قرار دادن نتیجه و همچنین تشدید تورم بینی خواهد شد.
 • از خوردن غذاهای پرنمک و پرادویه اجتناب کرده و رژیم غذایی خود را از میوه، سبزیجات، ماهی، میگو و مواد حاوی فیبر فراوان غنی نمایید.
 • 24 ساعت ابتدایی بعد از جراحی را به استراحت مطلق اختصاص داده و بعد از این مدت زمان انجام فعالیت های شخصی تان را از سر بگیرید؛ استراحت مطلق برای مدت زمان طولانی مشکلات بسیاری همچون لخته شدن خون در پاها و بروز یبوست را برای بیماران به دنبال خواهد داشت.

 

 

دیگر مراقبت های بعد از جراحی بینی عبارتنداز:

 • به هیچ عنوان فعالیت های سنگین و پرفشار انجام نداده و سرتان را به سمت پایین خم نکنید.
 • از خوابیدن به پهلو و بر روی شکم اجتناب نموده، به پشت و به شکل طاقباز بخوابید.
 • هنگام خوابیدن و دراز کشیدن زیر سرتان دو بالشت بگذارید و با این کار آن را از سطح بدن تان بالاتر قرار دهید؛ تنفس در این موقعیت بهتر صورت گرفته و ورم با سرعت بیشتری فروکش خواهد نمود.
 • طی مدت زمان تعیین شده توسط پزشک و طبق آموزش هایی که به شما داده شده است بر روی بینی تان چسب بزنید.
 • طی روزهای ابتدایی از حرف زدن زیاد خودداری نمایید.
 • برای اینکه هنگام عطسه کردن حداقل فشار ممکن به بینی وارد شود، دهان خود را تا جای ممکن باز کنید.
 • از خندیدن شدید برای 1 ماه خودداری کرده و فین نکنید.
 • به مدت 2 هفته از برقراری رابطه جنسی و برای 2 ماه از عینک زدن خودداری کنید.

هزینه جراحی بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی خرم آباد ، هزینه بیمارستان و متخصص بیهوشی ، هزینه داروها و آزمایشات و غیره تعیین می شود.

جراح بینی گوشتی در خرم آباد

متداول ترین نوع بینی انسان ها ، دماغ های گوشتی می باشد. با توجه به ویژگی های این بینی ها خواهید دید که جراحی این نوع دماغ ها سخت تر از نوع استخوانی بوده است. به همین جهت نیاز به جراح خوب بینی از تجربه و تبحر بسیار بالایی برخوردار است. با توجه به اینکه بینی های گوشتی دارای استخوان های سست ، ضعیف و ضخامت پوست بالا هستند ، بیشتر ساختار آن ها از چربی تشکیل شده است. نیاز به جراح بینی مجرب و متبحر با تشخیص فرمی جذاب و همچنین پیوندی مناسب و درست ، برای بینی فرد خلق می کند. یک دکتر عمل بینی در خرم آباد که ماهر ، خبره و متبحر در زمینه بینی های گوشتی می داند که این بینی ها قابل دستکاری بسیار زیاد نیستند. در صورتی که از گرافت گذاری یا پیوند غضروف استفاده شود باید به گونه ای پروسیجر انجام شود که در آینده به غضروف پیوندی یا گرافت احتیاجی نداشته باشد.
از طرفی یک جراح بینی حاذق می داند که عمل بینی به فرم فانتزی و نیمه فانتزی به جهت نیاز به تغییرات بسیار بالا ، گزینه ای مناسب برای این عضو گوشتی نیست. از این رو پزشک در جلسه مشاوره سعی در متقاعد کردن متقاضی در جراحی به فرم طبیعی بینی دارد تا برای جراحی زیبایی داوطلب را با فرم استاندارد آماده کند. پس از تعیین فرم نهایی نیز رینوپلاستی با کیفیت بالایی انجام می شود تا بعد از پایان فرایند ، کسی متوجه رینوپلاستی بیمار نشود. یک دکتر عمل بینی گوشتی مجرب و خوب به طور حتم با داشتن نمونه کارهای با تعداد و کیفیت بالا می تواند نتایج تاثیرپذیری از این پروسیجر را در اختیار داوطلبان قرار دهد. به همین دلیل توصیه ما به شما این است که در انتخاب جراح بینی دقت کافی را داشته باشید

ثبت نام
اطلاع از
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button