02 اکتبر

جراحی بینی با قیمت مناسب

جراحی بینی با قیمت مناسب

بسیاری از افراد که می خواهند عمل جراحی زیبایی بینی انجام دهند به دنبال جراحی بینی با قیمت مناسب هستند، بهتر است بدانید که که این نوع جراحی زیبایی مشمول بیمه درمانی نمی شود و خود فرد باید هزینه های آن را پرداخت کند.

فاکتورهایی که باعث تعیین قیمت جراحی بینی در تهران می شوند عبارتند از :

  1. دستمزد بهترین جراح بینی هزینه متخصص بیهوشی
  2. هزینه محل جراحی ( بیمارستان یا مطب )
  3. هزینه عکسبرداری ها و آزمایشات
  4. هزینه داروهای تجویز شده و جلسات معاینه و غیره.

 

جراحی بینی با قیمت مناسب

 

جراحی بینی با قیمت 2 میلیون در تهران :

امروزه شاهد تبلیغات گسترده ای در خصوص جراحی بینی با قیمت 2 میلیون هستیم که باید بگوییم که امرزوه بهترین جراحان بینی با این مبلغ اقدام به جراحی بینی نمی کنند و در صورتی که خواستید نزد پزشکی با این مبلغ جراحی کنید، ابتدا نمونه کارها و میزان رضایت بیماران او را بسنجید و درباره سوابق کاری و تحصیلات او تحقیق کنید و صرفا به خاطر هزینه کمتر بینی خود را به تیغ جراحی توسط او نسپارید، چرا که ممکن بعد از جراحی بینی از نتیجه آن رضایت نداشته باشید و اقدام به جراحی بینی ترمیمی کنید.

در صورتی که فرد دچار مشکلاتی همچون افتادگی نوک بینی ، رفع نشدن قوز روی بینی ، نامتقارن بودن سوراخ های بینی و غیره شود باید تا یک سال صبر کند تا زخم های ایجاد شده از جراحی بینی اولیه بهبود یابد و بعد از آن برای جراحی بینی ثانویه مراجعه کند و به این نکته نیز توجه داشته باشید که با هر بار جراحی بینی میزان پیچیدگی آن بیشتر شده و هزینه آن زیاد تر می شود.

انتخاب بهترین جراح بینی

  • از آن جا که جراحی زیبایی بینی یک عمل اورژانسی محسوب نمی شود پس فرد زمان کافی را برای انتخاب یک جراح بینی خوب و باتجربه دارد.
  • برای انتخاب بهترین جراح بینی تهران مقالات متعددی نوشته شده و در سایت خانم دکتر آتوسا طهماسبی موجود است که می توانید با مراجعه به آن اطلاعات جامعی به دست آورید و جراح بینی خود را به درستی انتخاب کنید.
  • در صورتی که به بهترین جراح بینی مراجعه کنید او با معاینه و بررسی بینی شما بهترین مدل را به شما پیشنهاد می دهد و پس از انجام عمل جراحی زیبایی بینی به نتیجه مطلوب و ایده آلی دست خواهید یافت.
  • به این نکته توجه داشته باشید که با آگاهی لازم برای انجام جراحی بینی مراجعه کنید.

دکتر آتوسا طهماسبی

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی – پلاستیک بینی جراحی های سر و گردن

( جراحی بینی – جراح بینی – جراحی زیبایی بینی – جراحی بینی گوشتی )

درباره نویسنده

دکتر آتوسا طهماسبی | جراح بینی
دکتر آتوسا طهماسبی | جراح و متخصص گوش حلق و بینی | جراح بینی ترمیمی

پاسخ