25 سپتامبر

جراحی بینی ارزان

جراحی بینی ارزان

اکثر کسانی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند به دنبال جراحی بینی ارزان قیمت هستند، باید به این افراد بگوییم که صرفا بخاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکرده و ابتدا بهتر است درباره او تحقیق کرده و نمونه کارهایش را مشاهده کنید.

جراحی بینی با قیمت مناسب

بسیاری از افراد هنگام انتخاب یک جراح بینی در گوگل جملاتی مانند جراحی بینی ارزان ، جراحی بینی با قیمت 2 میلیون در تهران یا سایر شهرها را جستجو می کنند، باید بگوییم امروزه جراحی زیبایی بینی با این قیمت انجام نمی شود و در صورتی که پزشکی با این قیمت اقدام به جراحی بینی شما کرد، ابتدا درباره او تحقیق کنید و سوابق کاری او را بسنجید، چرا که ممکن است پس از سپردن بینی خود به تیغ جراحی توسط آن جراح بینی ممکن است از نتیجه جراحی بینی رضایت نداشته و بخواهید اقدام به جراحی بینی ترمیمی کنید.

جراحی بینی قیمت

قیمت جراحی بینی با توجه به موارد ذیل تعیین می شود:

  • دستمزد جراح بینی
  • هزینه محل جراحی مانند بیمارستان یا مطب
  • هزینه متخصص بیهوشی
  • نوع بینی و میزان پیچیدگی های موجود در آن
  • هزینه آزمایشات و عکسبرداری ها
  • هزینه داروها و غیره تعیین می شود.

 

جراحی بینی ارزان

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی همانطور که می دانید جزء جراحی های پرطرفدار می باشد که بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که پوست نازک و اسکلت محکمی داشته باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی استخوانی می توانند مدل بینی طبیعی ، فانتزی ، نیمه فانتزی و غیره را انتخاب کند.

اما بینی گوشتی به بینی گفته می شود که پوست ضخیم ، اسکلت ضعیف داشته باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند به آن ها توصیه می شود برای به دست آوردن نتیجه ایده آل در جراحی بینی گوشتی مدل بینی طبیعی را انتخاب کند.

تشخیص نوع بینی برای جراح بینی بسیار راحت می باشد، اما در صورتی که می خواهید خودتان نیز تشخیص دهید بینی گوشتی دارید یا استخوانی می توانید با فشار دو انگشت متوجه شوید.

به این صورت که اگر با فشار دادن بینی با دو انگشت از منافذ موجود در پوست چربی خارج شد بینی شما گوشتی است.

کسانی که بینی گوشتی دارند به این نکته توجه داشته باشند که دید واقع بینانه ای نسبت به جراحی زیبایی بینی داشته و برای اینکه نتیجه خوبی به دست آورند بهتر است به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران مراجعه کنند.

 

دکتر آتوسا طهماسبی
جراح و متخصص گوش و حلق و بینی – پلاستیک بینی
جراحی های سر و گردن

( جراحی بینی – جراح بینی – جراحی زیبایی بینی – جراحی بینی گوشتی )

 

درباره نویسنده

دکتر آتوسا طهماسبی | جراح بینی
دکتر آتوسا طهماسبی | جراح و متخصص گوش حلق و بینی | جراح بینی ترمیمی

پاسخ