استفاده از عینک بعد از جراحی بینی

انحراف تیغه بینی
انحراف تیغه بینی
اسفند ۹, ۱۳۹۵
عمل زیبایی بینی
نتیجه ی جراحی بینی تا چه مدت دوام دارد؟
اسفند ۱۷, ۱۳۹۵

استفاده از عینک بعد از جراحی بینی

استفاده از عینک بعد از عمل بینی

استفاده از عینک بعد از جراحی بینی چگونه است؟

معمولا بهتر است بعد از جراحی بینی تا یک روز از لنز و یا عینک استفاده نشود به بیان دیگر بهتر است بیمار یک روز به چشم های خود استراحت بدهد. استفاده از عینک بعد از جراحی بینی معمولا به بیماران توصیه نمی شود.

متخصص زیبایی بینی به بیمار توضیح می دهد که بعد از عمل زیبایی بینی و بعد از اینکه گچ روی بینی گذاشته شد بیمار چگونه از عینک استفاده کند. یک هفته بعد از عمل زیبایی بینی گچ بینی برداشته می شود به همین دلیل مشکلی پیش نمی آید اگر بیمار تا یک هفته عینک را روی گچ بینی بگذارد.

اما وقتی که گچ بینی باز شد نباید عینک را روی بینی جراحی شده قرار داد. چون عینک به بینی فشار می آورد و فرم بینی را خراب می کند.

اگر بیماری نتواند از عینک استفاده نکند بهتر است با متخصص زیبایی بینی خود مشورت کند. متخصص زیبایی به طور کامل بیمار را راهنمایی می کند.

بیماران می توانند تا زمانی که بینی تقریبا التیام یافت از فریم یو پی اس برای عینک خود استفاده کنند تا بینی خود آسیب نزنند.

دکتر آتوسا طهماسبی متخصص گوش و حلق و بینی و عمل زیبایی می تواند افرادی که با این مشکل روبرو هستند و می خواهند بینی خود را عمل کنند راهنمایی نماید.

استفاده از عینک بعد از جراحی بینی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *