سلام/ آیا خانم دکتر خرم آباد هم مطب دارن؟ دکتر آتوسا طهماسبی خرم آباد, مطب خرم آباد - ۲۹. مرداد ۱۳۹۶

سلام ، بله ، خرم اباد-خ امام خميني-مالين چهارراه بانك و ميدان شهدا-كوچه شهيد كاكاوند-كلينيك قلب سالم-ط سوم-٣٣٣٠٩٩٤٩-٣٣٣٠١٣٠٠ ، روزهای شنبه و یک شنبه


سلام من بینی غضروفی و افتاده دارم هزینه عمل رومیخوام بدونم هزینه عمل, هزینه عمل زیبایی بینی - ۲۹. مرداد ۱۳۹۶

سلام هزینه عمل زیبایی بینی بین 4.5 تا 5 میلیون تومان هست ولی پس از معاینه اولیه قیمت دقیق اعلام خواهد شد


آیا می توان همراه با عمل انحراف تیغه بینی عمل زیبایی بینی هم انجام داد ؟ هزینه ی آن چقدر است ؟ انحراف تیغه بینی, عمل انحراف تیغه بینی, عمل زیبایی بینی - ۲۹. مرداد ۱۳۹۶

بله ، معمولا به درخواست بیمار همراه با عمل زیبایی بینی انجام میشود. هزینه پس از معاینه مشخص میگردد ولی به صورت معمول 5 میلیون تومان


آیا بعد از عمل زیبایی بینی ، درد میگیرد ؟ بعد از عمل زیبایی بینی, مراقبت های پس از عمل زیبایی بینی - ۲۹. مرداد ۱۳۹۶

معمولا خیر ، در صورتی که مراقبت های پس از عمل زیبایی بینی رعایت نشود ممکن است کمی درد داشته باشید


آدرس مطب و شماره تلفن های اون لطفا ۲۹. مرداد ۱۳۹۶

میتونید از طریق لینک آدرس و اطلاعات تماس رو دریافت کنید . آدرس و اطلاعات تماس مطب دکتر آتوسا طهماسبی


هزینه عمل دوم برای کسی که جای دیگ عمل کرده چنده؟ عمل ترمیمی بینی, عمل دوم بینی, هزینه عمل ترمیمی بینی - ۲۹. مرداد ۱۳۹۶

هزینه عمل ترمیمی بینی بستگي به ميزان مشكلات بينی شما دارد و پس از معاینه مشخص خواهد شد


سلام خانم طهماسبی…دماغم سوراخاش شبی نیستن وپره ها دماغم بالاوپایین هستن؟؟بنظرتون چیکارکنم؟؟ پره ها دماغ, سوراخ دماغ - ۲۹. مرداد ۱۳۹۶

سلام وقت بخیر برای معاینه باید تشریف بیارید مطب ، پس از معاینه نظر نهایی رو میتونم اعلام کنم


قیمت عمل زیبایی بینی در حالت معمول چقدر میشه ؟ قیمت عمل زیبایی بینی, هزینه عمل زیبایی بینی - ۲۹. مرداد ۱۳۹۶

با سلام ، هزینه عمل زیبایی بینی بین 4.5 میلیون تومان تا 5 میلیون تومان هست


بارداری چه مدت بعد از عمل زیبایی بینی امکانپذیر است؟ ۱۳. تیر ۱۳۹۶

بارداری هر زمانی بعد از عمل زیبایی بینی امکانپذیر است اما معمولا پزشکان توصیه می کنند برای این که نتیجه عمل زیبایی بینی ظاهر شده باشد دست کم 6 ماه بعد از عمل زیبایی بینی باشد.


آیا انحراف بینی ممکن است بعد از عمل بینی برگشت پذیر باشد؟ ۱۳. تیر ۱۳۹۶

اگر انحراف تیغه بینی با دقت انجام شود و به طور کامل اصلاح گردد امکان برگشت انحراف به شدت کاهش پیدا می کند. این عمل حتما باید توسط پزشک ماهر و باتجربه انجام شود.


آیا انجام عمل زیبایی بینی باعث اختلال در بویایی می شود؟ ۱۳. تیر ۱۳۹۶

در عمل زیبایی بینی محل هایی که مورد جراحی زیبایی قرار می گیرد ارتباطی با اعصاب بویایی ندارد و به همین دلیل بیماران نباید نگرانی در این ارتباط داشته باشند.


چه زمانی نیاز به عمل ترمیمی بینی وجود دارد؟ ۲۸. خرداد ۱۳۹۶

معمولا در مورد عمل زیبایی بینی ده درصد احتمال وجود دارد که نیاز به عمل ترمیمی باشد. این قضیه در مورد تمام جراحان زیبایی دنیا وجود دارد. در عمل ترمیمی بینی که به آن عمل روتوش بینی نیز گفته می شود تنها اشکالات کوچکی که از عمل زیبایی بینی اول به جا مانده است رفع می گردد.


بعد از عمل زیبایی بینی تا چه مدت باید استراحت نمود؟ ۲۸. خرداد ۱۳۹۶

افرادی که فعالیت های شغلی سبک دارند چهار روز بعد از عمل زیبایی بینی می توانند استراحت کنند و بعد از این مدت فعالیت خود را ادامه دهند. اما بیمارانی فعالیت های شغلی سنگین انجام می دهند باید تا 2 هفته استراحت داشته باشند و بعد به فعالیت خود ادامه دهند.


تنفس بعد از عمل زیبایی بینی چگونه است؟ ۲۸. خرداد ۱۳۹۶

بعد از عمل زیبایی بینی حدودا 1 ماه طول می کشد تا تنفس به حالت عادی برگردد. زیرا بعد از جراحی بافت های داخل بینی دچار تورم شده و همچنین ترشحات بینی بیشتر می شود. اما جای نگرانی نیست و بعد از مدتی همه چیز به حالت عادی برمی گردد.


علت گذاشتن تامپون در بینی چیست؟ ۲۸. خرداد ۱۳۹۶

بعد از عمل زیبایی بینی یک پانسمان در بینی گذاشته می شود تا مقدار ورم و خونریزی بینی کاهش پیدا کند. این پانسمان باید به مدت 24 ساعت در بینی قرار داشته باشد و بعد از این مدت توسط پزشک از بینی خارج می شود. اما گذاشتن تامپون امری ضروری نیست و می توان در صورت درخواست بیمار از تامپون استفاده نکرد.


سن مناسب عمل زیبایی بینی چه زمانی می باشد؟ ۲۸. خرداد ۱۳۹۶

از نظر علمی زمان مناسب عمل زیبایی بینی برای دخترها از چهارده سالگی و برای پسرها از شانزده سالگی می باشد. البته برای این کار باید والدین فرد راضی باشند. برای عمل زیبایی بینی تا شصت سالگی زمان وجود دارد و این در حالتی است که بیماری داخلی خاصی برای فرد وجود نداشته باشد.


بعد از عمل زیبایی بینی مقدار کبودی صورت چقدر است و چه مدت زمانی طول می کشد تا این مشکل رفع شود؟ ۹. خرداد ۱۳۹۶

مقدار کبودی صورت بعد از عمل زیبایی بینی بستگی به نوع عمل دارد. این کبودی بعد از حدودا 10 روز از بین می رود و جای هیچگونه نگرانی نیست. البته لازم به ذکر است امروز با به وجود آمدن تکنیک های جدید میزان کبودی بعد از عمل زیبایی بینی کاهش بسیار زیادی داشته است.


آیا می توان همراه با عمل زیبایی بینی، پلیپ بینی را نیز عمل نمود؟ ۹. خرداد ۱۳۹۶

معمولا همزمان با عمل زیبایی بینی اگر فردی مشکل پلیپ نیز داشته باشد مورد عمل جراحی قرار می گیرد و از نظر پزشکی مشکلی ندارد.


مدت زمان عمل زیبایی بینی چقدر است؟ ۹. خرداد ۱۳۹۶

معمولا عمل زیبایی بینی بستگی به مشکل فرد دارد. هر چه مشکل بینی بیشتر باشد عمل سخت تر انجام می شود و مدت زمان عمل زیبایی بینی بیشتر می شود. اما به طور معمول عمل بینی بین 1 تا 3 ساعت زمان می برد.


سلام خانم دکتر من چهار ماهه عمل کردم الان یه لکه افتاده رو بینیم و قسمت بالای بینیم حالت قوز پیدا کرده و بزرگ شده و باد کرده چرا؟ ۱۳. بهمن ۱۳۹۵

سلام باید معاینه بشید و بررسی بشه