طراحی کامپیوتری قبل از عمل زیبایی بینی
طراحی کامپیوتری قبل از عمل زیبایی بینی
خرداد ۷, ۱۳۹۶
عمل زیبایی بینی در افراد مسن
عمل زیبایی بینی در افراد مسن
تیر ۳, ۱۳۹۶

مراقبت های بعد از عمل زیبایی بینی

مراقبت های پس از عمل زیبایی بینی

مراقبت های بعد از عمل زیبایی بینی

افرادی که اقدام به انجام عمل زیبایی بینی می کنند پس از عمل به خانه می روند که برای انتقال آن ها به منزل فردی باید همراهشان باشد تا از آن ها مراقبت های لازم را به عمل آورد. البته گاهی پیش می آید که جراح تشخیص می دهد که بیمار در بیمارستان بستری بماند که البته این مورد بسیار به ندرت پیش می آید. لازم به ذکر است مراقبت های بعد از عمل زیبایی بینی یکی از مهمترین بخش های یک جراحی زیبایی موفق است. که بیماران باید در این زمینه دقت لازم را داشته باشند تا نتیجه رضایت بخش حاصل شود.

تجویز داروهای آنتی بیوتیک بعد از عمل زیبایی بینی معمولا توسط جراح انجام می گیرد. این داروها ضد درد هستند و برای کاهش درد احتمالی بیمار پس از عمل کاربرد دارد.

انجام مداوم کمپرس آب سرد بعد از عمل زیبایی بینی تا دو روز معمولا ادامه دارد البته این کار نیز باید با صلاحدید جراح انجام شود.

بعد از عمل زیبایی بینی ، بیماران تا یک هفته باید در خانه استراحت کنند البته می توانند با استفاده از کلاه به طوری که در معرض مستقیم نور آفتاب نباشند از منزل خارج شوند.

گچ بینی حداکثر تا پنج روز بعد از عمل زیبایی بینی برداشته شده و بخیه ها کشیده می شوند.

اگر بعد از عمل برای بیمار کبودی اتفاق بیافتد این کبودی تا 2 هفته بعد از جراحی از بین می رود. رفع ورم بینی به طور کامل شش ماه تا یکسال طول می کشد و در این زمان است که فرم اصلی بینی نمایان می شود.

مراقبت های بعد از عمل زیبایی بینی

بعد از عمل زیبایی بینی

دکتر آتوسا طماسبی

دکتر آتوسا طهماسبی یکی از بهترین مختصصانی است که در تهران فعالیت دارند و افرادی که قصد انجام عمل زیبایی بینی و مشاوره در این زمینه را دارند می توانند به مطب ایشان مراجعه نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *