مراقبت های پس از عمل زیبایی بینی
مراقبت های بعد از عمل زیبایی بینی
خرداد ۲۹, ۱۳۹۶
انجام عمل بینی گوشتی
آیا بینی گوشتی را می توان عمل کرد؟
تیر ۱۰, ۱۳۹۶

عمل زیبایی بینی در افراد مسن

عمل زیبایی بینی در افراد مسن

عمل زیبایی بینی در افراد مسن

همانطور که می دانید افزایش سن بر روی چهره افراد تاثیر بسزایی دارد. معمولا نوک بینی دچار افتادگی می شود و برآمدگی پشت بینی بیشتر نمایان می شود. با افزایش سن بافت های داخلی بینی سست می شود و به این ترتیب بینی افتاده می شود. زمانی که بینی دچار افتادگی شد تنتفس برای شخص مشکل می شود و چون تنفس حیاتی ترین مسئله برای یک فرد است حتما باید برای این مشکل چاره ای اندیشید. تنها راه برطرف کردن این مشکل عمل زیبایی بینی است.

افتادگی بینی نه تنها روی عملکرد بینی و همچنین تنفس نیز شخص تاثیر می گذارد و گاهی اوقات این افتادگی نوک بینی بسیار آزار دهنده می شود و تنفس شخص را دچار مشکل می کند.

همچنین با بالا بردن نوک بینی چهره جوان تر به نظر می رسد. مشکل تنفسی فرد نیز رفع می گردد.

افرادی که دچار افتادگی بینی هستند اگر نوک بینی خود را با انگشت بالا بگیرند بهتر می توانند تنفس کنند. به همین دلیل به این افراد توصیه می شود که حتما بینی خود را جراحی کنند.

البته لازم به ذکر است این افراد می توانند با مراجعه به یک جراح پلاستیک ماهر و مشورت با وی تصمیم درستی درباره عمل زیبایی بینی خود بگیرند.

عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی

درباره دکتر آتوسا طهماسبی

دکتر آتوسا طهماسبی متخصص گوش و حلق و بینی و یکی از بهترین جراحان زیبایی بینی می باشد که می تواند راهنمایی های خوبی را قبل از عمل زیبایی بینی برای بیماران داشته باشد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *